pt.. wrz. 17th, 2021

Własnoręcznie wykonana biżuteria zapewni, że mając ją na sobie nie spotkasz nikogo innego, kto będzie miał dokładnie taką samą. Każda sztuka jest wyjątkowa, inna i unikalna.
Mając sporo czasu w trakcie kwarantanny i choroby zainteresowałam się tworzeniem biżuterii. Zawsze lubiłam plastykę, prace ręczne, technikę – ogólnie wydaje mi się, że moje manualne umiejętności są dość duże. Chciałam zacząć od kolczyków. Koraliki, kolorowe nitki, klej miałam już w domu. To co musiałam dokupić to zaczepy, ta część kolczyka wchodząca w ucho.
Powoli udało mię wykonać moje pierwsze kolczyki. Dalej eksperymentowałam z różnymi innymi materiałami i z czasem zaczęło to wyglądać za każdym razem lepiej. Kolejny rodzaj biżuterii za jaki się więc zabrałam to bransoletki. Mogą wydawać się łatwiejsze niż kolczyki, jednak wcale nie są. Na szczęście na youtube można znaleźć filmy instruktażowe na temat tego jak wykonywać różnego rodzaju biżuterię krok po kroku, które są bardzo pomocne.
W ten sposób spędziłam efektywnie i z ogromną przyjemnością sporą część czasu, jaki stworzył się w związku z sytuacją z covid19.

By admin