pt.. wrz. 17th, 2021

Jeżeli wciąż nie wiesz, jaki pierścionek zaręczynowy zachwyciłby twoją ukochaną, ten artykuł poradnikowy stanie się dla ciebie nieocenioną pomocą. Po prostu zastosuj się do przedstawionych w nim rad, a twoje zaręczyny na pewno się udadzą. Twoja ukochana już niedługo powie upragnione przez ciebie „TAK!”.

Teoretycznie to diamenty potrafią rozkochać w sobie każdą kobietę. No i jest w tym twierdzeniu sporo prawdy. Diament to dość oczywisty, ale przy tym zawsze dobry wybór. Zdobione nim pierścionki zaręczynowe od lat są chętnie wybierane przez panów i to nie tylko ze względu na ich wygląd, ale przede wszystkim z uwagi na wiążącą się z nimi symbolikę. Pierścionek z diamentem ma bowiem gwarantować trwałość związku i jego ogólną pomyślność. Diament jest przy tym kamieniem bardzo twardym i zarazem wytrzymałym. Dzięki niemu właśnie małżeństwo ma stać się wręcz nierozerwalne.

Jeżeli jednak dobrze wiesz o tym, że twoja ukochana nie gustuje w takich klasycznych błyskotkach, zaproponuj jej pierścionek zaręczynowy z szafirem. Ten minerał też dla niektórych kobiet okaże się wręcz idealny. Z uwagi na swój intensywny kolor przepięknie prezentuje się na jasnym, a wręcz bladym odcieniu skóry, zgrywając się przy tym z blond włosami. Szafir ma też swoją symbolikę. Zapewnia parze mocną i trwałą miłość, a noszącej go kobiecie ma dać dostęp do wiedzy i wzbudzić w niej kreatywność.

Jubilerzy na pewno zaproponują ci również pierścionki zaręczynowe z rubinem. Charakteryzuje je głównie niestandardowy odcień. Rubin występuje oczywiście w różnych odcieniach kolorystycznych, ale ten klasyczny i najczęściej używany w biżuterii jest idealnie czerwony. Najokazalej wygląda ona na cerze nieco brzoskwiniowej, ponieważ pięknie z nią kontrastuje. Rubin ma za zadanie zapewnić człowiekowi energię i pozytywne nastawienie do życia.

Ostatnia propozycja to natomiast klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem, który jest po prostu oszlifowanym diamentem. To jeden z najpiękniejszych materiałów szlachetnych. Brylant ma olbrzymią wartość, jednakże jego poważnym minusem jest wysoka cena, jaką trzeba za niego zapłacić.

By admin